שף פרטי עד הבית

השף אורי מלכה-אירוע חווייתי בבית הלקוח

חברתנו מספקת ארוחות שף מסוגננות שמגיעות עד למפתן הבית.
היתרונות בארוחות שף עד הבית הם עצומים ומשתלמים כשמפיקים אירועי בוטיק איכותיים. 

ראשית מדובר באוכל איכותי ושונה, הנעשה על ידי השף עצמו במטבח בבית הפרטי שלכם שמעניק תחושה של שייכות וחמימות, כל אורח מרגיש שהאוכל הוכן עבורו.
לעתים רבות כשאתם מבלים במסעדות השף אינו מכין את האוכל, אלא רק משגיח או מנהל את המטבח.  השפים המומלצים שמגיעים עד הבית, ברובם נתפסים בעיני המארחים והמתארחים כפרפורמרים שבאים לתת וכל עם חוויה של בידור.
באירוע הביתי ניתן לדבר אתם ולנהל אתם שיח מחבק ואישי, לבקר ולהעיר, לבקש תוספות ותיבולים נוספים שכן השירות האישי לא ניתן במסעדה.

לא ללכת לאיבוד

בבית ישנה אינטימיות בין השף לבין הסועדים אותה לא ניתן להשיג במסעדה. בין אם מדובר על ארוחת שף זוגית, או על ארוחת חברים, היתרון הגדול הוא שהשף אתכם ואתם מרגישים קרוב ונוח עם השף.
נדבך נוסף הוא אילוצים שהשף יכול להתגבר עליהם ולספק את הארוחה  – כמו אלרגיות למצרכים מסוימים ודברים אשר חלק מהאנשים לא אוהבים לאכול. כל המידע הזה לא רלוונטי במסעדה שכן המנות עשויות מפרודוקטים קבועים ולרוב לא ניתנות לשינוי ברגע האחרון ובוודאי לא כאשר המסעדה הומה מאנשים.

כיום עוסקים במלאכה הרבה מאוד שפים מומלצים, חלקם מוכרים מתכניות הטלוויזיה וחלקם אנונימיים יחסית לקהל הרחב. עם זאת, רמת המוכרות שלהם אינה מעידה בהכרח על טיב האוכל ולכן, חשוב מאוד לבצע סקר שוק ולקבל המלצות וגם את מחירון השף.
חיפוש על שף פרטי המגיע עד לבית הלקוח, המלצות וביקורות צריך להיעשות בצורה יסודית ועם אנשים בעלי טעם וסגנון הסעדה דומה לשלכם.

לאחר שבחרתם להזמין שף לביתכם, תצטרכו לברר אם הוא מוכן להגיע אליכם עד למקום מגוריכם. דעו, לא כל השפים מוכנים להגיע לכל מקום (יש כאלה שמגיעים רק למקומות במרכז), אך השפים המומלצים והזמינים ביותר ישמחו להגיע עד אליכם, עם הציוד וחומרי הגלם שלהם, כך שאין צורך לדאוג מטיב המטבח שלכם.
גם במטבח קטן ולא מאובזר, שף טוב ומקצועי ימצא את דרכו ויוכל לספק ארוחת גורמה.

שף פרטי עד הבית

המלצות מחברים

חיפוש שף עד לבית הלקוח, המלצות וביקורות יעניקו לכם מושג כללי על הזמנת שף הביתה מה צריך לכלול האירוע.
ישנם הרבה מאוד סוגי שפים מומלצים, שמבצעים כמה סוגים של ארוחות. חלק מהארוחות גדולות והמוניות יותר, חלקן קטן וכמעט גורמה.
בסופו של תהליך, כל אחד צריך למצוא את הסגנון שמתאים לו. חובה לשים דגש בבחירת סוג האוכל – בשרי, חלבי, דגים, פירות ים ולעדכן את עניין הכשרות הנדרשת לאירוע.

הזמנת ארוחת שף ביתית היא שדרוג משמעותי מביקור במסעדה.
יום הנישואין או יום ההולדת מגיע? הבעל חוגג 50? אירועים חשובים ללא כל ספק!!
לא משנה היכן אתם גרים, הזמנת שף פרטי מומלץ יכול להגיע אליכם, לביתכם  ולהעניק לכם את הטאץ’ האישי לכל אוכל  שתבחרו ותאהבו ותמנעו  מיציאה למסעדה גנרית שהבילוי בה שבלוני ומוכר ואינו מקרב. הטרנד הקולינרי כבר דופק אצלכם בדלת….כל שנותר הוא להזמין

חוזרים לשגרה במלוא המרץ

חברתנו ממשיכה לתת שירות לארוחות עד הבית  בדגש על תקנות משרד הבריאות .  ארוחות  זוגיות  במיקומים שונים ,בטבע בבית וגם אירועי בוטיק שף פרטי  אורי מלכה מגיע עם חומרי גלם איכותיים וטריים לכל חלקי הארץ, מפנק בארוחה טובה שתשכיח מכם את המצב רוח לכמה שעות.

נשמח לתת שירות איכותי גם בתקופה הזו.

אורי מלכה 

אוכל טוב, צחוק מכל הלב והנאה מאירוע בלתי נשכח
ארוחות גורמה
אירועי קייטרינג לשבת חתן ואירועים משפחתיים
אירועי יוקרה ובוטיק ייחודיים