052-3298209

הזמנת שף פרטי עד הבית

סצנת הקולינריה הישראלית מתמקדת בעיקר בתל אביב והמרכז. למרות שיש לא מעט מסעדות שף טובות בדרום ובעיקר בצפון, נראה שזה רק טבעי שארוחות הגורמה הטובות והמעניינות ביותר יהיו בעיר האטרקטיבית והמרכזית יותר בישראל. זה קצת לא הוגן שחלק גדול מאנשי הפריפריה לא יוכלו ליהנות מארוחות שף ייחודיות, ולכן, הפתרון הוא הזמנת שף פרטי עד הבית להענקת חוויה קולינרית אחרת.
כיום יש הרבה מאוד שפים שמעניקים ארוחות שף מסוגננות שמגיעות עד למפתן הבית. היתרון בארוחות שף עד הבית הוא גדול. ראשית מדובר באוכל איכותי ושונה, הנעשה על ידי השף עצמו במטבח בבית שלכם. לעיתים רבות במסעדות השף אינו נוגע באוכל, אלא רק משגיח. בנוסף, השפים המומלצים שמגיעים עד הבית הם ברובם כמו פרפורמרים שבאים לתת חוויה של בידור. בבית ניתן לדבר איתם ולנהל איתם אינטראקציה, דבר הלא ניתן במסעדה.

לא ללכת לאיבוד

בבית גם נוצרת אינטימיות בין השף לבין הסועדים אותה אי אפשר להשיג במסעדה. בין אם מדובר על ארוחת שף זוגית, או על ארוחת חברים, היתרון הגדול הוא שהשף איתכם ואתם עם השף. נדבך נוסף הוא אילוצים שאפשר להעביר אל השף מלכתחילה – כמו אלרגיות למצרכים מסוימים ודברים אשר חלק מהאנשים לא אוהבים לאכול. כל המידע הזה היה הולך לאיבוד בתוך מסעדה הומה.
כיום עוסקים במלאכה הרבה מאוד שפים מומלצים, חלקם מוכרים מתוכניות הטלוויזיה וחלקם אנונימיים יחסית לקהל הרחב. עם זאת, רמת המוכרות שלהם אינה מעידה בהכרח על טיב האוכל ולכן, חשוב מאוד לבצע סקר שוק ולקבל המלצות וגם מחירים על השף. חיפוש על שף פרטי עד הבית המלצות וביקורות צריך להיעשות בצורה יסודית ועם אנשים עם טעם דומה לשלכם.
לאחר שבחרתם להזמין שף לביתכם, תצטרכו לברר אם הוא מוכן להגיע אליכם עד הבית. לא כל השפים מוכנים להגיע לכל מקום (יש כאלה שמגיעים רק למקומות במרכז), אך השפים המומלצים והזמינים ביותר ישמחו להגיע עד אליכם, עם הציוד וחומרי הגלם שלהם, כך שאין צורך לדאוג מטיב המטבח שלכם. גם במטבח קטן ולא מאובזר, השף ימצא את דרכו ויוכל לספק ארוחת גורמה.

המלצות מחברים

חיפוש שף עד הבית המלצות וביקורות ייתן לכם מושג כללי על הזמנת שף הביתה ועל מה זה כולל. יש הרבה מאוד סוגי שפים מומלצים, שמבצעים כמה סוגים של ארוחות. חלק מהארוחות גדולות והמוניות יותר, חלקן קטן וקרובות יותר לגורמה. בסופו של דבר, כל אחד צריך למצוא מה שמתאים לו, גם לגבי סוג האוכל – בשרי, חלבי, דגים, פירות ים ולעדכן גם האם יש עניין של כשרות בחבורה.
הזמנת ארוחת שף ביתית היא שדרוג משמעותי מכל ביקור במסעדה. יום הנישואין או יום ההולדת מגיע? הבעל חוגג 50? לא משנה היכן אתם גרים, הזמנת שף פרטי מומלץ יכול להגיע אליכם עד הבית ולהעניק לכם את הטאץ’ האישי שלו על האוכל שאתם אוהבים ולמנוע סתם עוד ביקור במסעדה גנרית. הטרנד הקולינרי כבר דופק אצלכם בדלת.