שף פרטי לאירועים

השף אורי מלכה מפיק אירוע פרטי לחברים ומשפחה

הפקה וארגון אירועים פרטיים של חברים ומשפחה הפכו בשנים האחרונות לעול כבד ורציני. 
המארחים רוצים להפיק את האירוע הטוב ביותר ולהותיר רושם של אירוע מושלם….ומה המוטיב המרכזי באירוע מושלם? האוכל!!!! 
אירוע בהגדרתו דורש בידור, ארגון לוגיסטי וכמובן, אוכל משובח שיותיר טעם של עוד… האוכל ללא ספק הנו החלק המשמעותי והמאתגר ביותר בחבילת האירוח. תכנון האירוע דורש כשרון, ידע, זמן, יצירתיות מחשבתית ולעתים הרבה מחוץ לקופסה בכדי לייצר אירוע שונה ומושלם, נדרש לא מעט כסף כדי לספק ארוחה טובה ומכבדת.
חשוב לציין שככל שתהיו בשלנים ביתיים טובים, לא תספקו ארוחה ברמת השף.
הזמנת שף לאירוע פרטי משדרגת את האירוע באופן משמעותי ומעניקה לו סטייל יוקרתי.

כשמזמינים שף פרטי לאירועים למעשה מקבלים הרבה יותר מארוחה רגילה. מקבלים חוויה קולינרית ייחודית לכלל האורחים. לא משנה כמה אנשים הזמנתם לאירוע, השף הפרטי שיגיע למקום האירוע בין אם זה הבית שלכם או אולם קטן יתאים את עצמו, יגיע עם צוות מקצועי ויעניק לכולם ארוחה ברמה של שף מקצועי שמבין את האחריות לייצר ארוחה חלומית.
ההבדל הגדול בין שף לאירועים לבין ארוחה במסעדה הוא החוויה.
כשהשף מגיע אליכם הביתה, הוא נוגע באוכל אותו הגה וייצר ומגיש לכם ישירות לצלחת בזמן העשייה . במסעדה, לא תמיד יוצא לשף להכין את האוכל ובהרבה מקרים הוא רק מפקח או מנהל עבודה במטבח. בביתכם אתם מזמינים את השף להכין בידיו לכבודכם ויש הזדמנות להנות מאיכות המייצר לצד ההנאה בצפיית ההכנה בזמן אמת.

סלב לכל דבר

יתרה מזאת, הרבה מאוד מהשפים היום הם סלבריטאים לכל דבר.
הם יוצאי תכניות ריאליטי, מנחי תכניות בישול או סתם אנשים עם הרבה כריזמה וחשבון מוצלח באינסטגרם.
מכאן הערך המוסף שהם מביאים לאירועים פרטיים וכמובן את השואו המתבקש.
כל שף מגיע עם סט כישורים שמטרתו לבדר את האורחים, בין אם זה בשיח המקרב וכישורי ביטוי ובין אם זה בכישורי מטבח מעניינים ומאתגרים.

ניתן להזמין אירועי שפים פרטיים לכל מקום בארץ ובכל מקום.
השפים הפרטיים מגיעים עם ציוד וחומרי גלם. המארחים יתבקשו לארגן מקום עבודה בלבד כך שיוכלו לייצר את הארוחה המופלאה שלהם.
השפים יודעים להתאים את עצמם לאירוע, בין אם מדובר באירוע קטן ואינטימי בין גבר לאישה, להעניק  מרחב אינטימי לשניים ובין אם מדובר באירוע גדול ורב משתתפים, המזמן מופע קולינרי הנותן את השואו המידתי תוך זהירות מקצועית לא להשתלט על האירוע להותיר מקום לתכנון המארחים.

שף פרטי לאירועים
שף פרטי

ארוחה ללא דאגות

מרבית כאב הראש של ארגון האירוע יעלם עם הטלפון לשף הפרטי, תפקידו לדאוג לכל הנדרש לארגון הקולינרי של הסיפור.
תוכלו להזמין כל סוג של ארוחה בה תחשקו, ארוחה בשרית, ארוחה חלבית, או ארוחת דגים ופירות ים. גם עניין הכשרות והאילוצים השונים מסדירים טרם החתימה.
בסופו של תהליך התקשרות, המטרה היא שכמה שיותר אנשים יוכלו ליהנות מכמה שיותר טעמים ולא ייתקלו באיסורי כשרות או אלרגיות כאלו ואחרות.
אירוע שף מושלם חייב להתבסס על אחריות מקצועית לאוכל טוב לצד הטרנד הקולינרי גורמה שמציף את הארץ.
עוד חייב להתבסס האירוע על שף פרטי מנוסה, שיגיע וישדרג את האירוע מרמת הביס הראשון ועד לקינוח המתוק, תוך שהוא מעניק ערך נוסף בדמותו הצבעונית והמעניינת כשלצדו צוות מוכשר שיספקו יחד את המנות החלומיות שיותירו טעם לעוד בפעמים הבאות שכן העניין ממכר.

מנסים להבין איך לתכנן את האירוע?

צרו קשר והשף יעזור באהבה