052-3298209

שף פרטי לאירועים

ארגון של אירוע פרטי של חברים או משפחתי הוא תיק די רציני. אירוע בהגדרתו דורש בידור, ארגון לוגיסטי וכמובן, אוכל. האוכל הוא ללא ספק החלק הקשה ביותר בחבילה הזו, שכן צריך גם כשרון, גם ידע, גם זמן, וגם הרבה כסף כדי לייצר ארוחה טובה. עם זאת, כמה שתהיו בשלנים ביתיים טובים, לעולם לא תהיו שפים. הזמנת שף לאירוע פרטי יכולה לשדרג את האירוע בצורה משמעותית ולהעניק לו סטייל יוקרתי יותר.
כשמזמינים שף פרטי לאירועים למעשה מקבלים הרבה יותר מארוחה רגילה. מקבלים חוויה קולינרית ייחודית לכל האורחים. לא משנה כמה אנשים הזמנתם לאירוע, השף הפרטי שיגיע למקום האירוע בין אם זה הבית שלכם או אולם קטן יתאים את עצמו, יגיע עם עוזרים, ויעניק לכם ארוחה ברמה של שף מהחלומות.
ההבדל הגדול בין שף לאירועים לבין ארוחה במסעדה הוא החוויה. כשהשף מגיע הביתה, הוא נוגע באוכל אותו הגה וייצר, ומגיש לכם אותו מול העיניים. במסעדה, לא תמיד יוצא לשף להכין את האוכל ובהרבה מקרים הוא רק מפקח. כאן יש הזדמנות לקבל את המקור, ולראות את האמן בזמן אמת.

סלבים לכל דבר

יותר מכך, הרבה מאוד מהשפים היום הם סלבריטאים לכל דבר. הם יוצאי ריאליטי, מנחי תוכניות בישול או סתם אנשים עם הרבה כריזמה וחשבון מוצלח באינסטגרם. לכן, הערך המוסף שהם מביאים לאירועים פרטיים הוא השואו. כל שף מגיע עם סט כישורים שמטרתו לבדר את האורחים, בין אם זה בדיבורים וכישורי ביטוי ובין אם זה בכישורי מטבח מעניינים.
ניתן להזמין אירועי שפים פרטיים לכל מקום בארץ ובכל מקום. השפים הפרטיים מגיעים עם ציוד וחומרי גלם, וצריך לסדר להם רק מקום לעבוד כדי לייצר את הארוחה המופלאה שלהם. השפים גם יודעים להתאים את עצמם לאירוע. בין אם מדובר באירוע קטן ואינטימי בין גבר לאישה, בו הוא צריך לתת מרחב לשניים, ובין אם מדובר באירוע גדול ורב משתתפים, בו יש יותר מקום לשואו, השף ייתן את שלו, אך לא ישתלט על כל האירוע.

למחוק את הדאגות

מרבית כאב הראש של ארגון האירוע יעלם עם הטלפון לשף הפרטי, שידאג לכל הצד הקולינרי של הסיפור. תוכלו להזמין כל סוג של ארוחה בה תחשקו, בין אם ארוחה בשרית, ארוחה חלבית, או ארוחת דגים ופירות ים. גם את עניין הכשרות והאילוצים השונים כדאי להסדיר עוד טרם החתימה. בסופו של דבר, המטרה היא שכמה שיותר אנשים יוכלו ליהנות מכמה שיותר מטעמים ולא ייתקלו באיסורי כשרות או אלרגיות כאלו ואחרים.
אירוע שף מושלם חייב להתבסס על אוכל טוב, ועם הטרנד הקולינרי גורמה שמציף את הארץ, נראה שהוא חייב גם להתבסס על שף פרטי, שיגיע וישדרג את האירוע מרמת הביס הראשון ועד לקינוח המתוק, תוך כדי שהוא מעניק ערך מוסף בעזרת הדמות הצבעונית שלו, הצוות המוכשר שלו, והמנות שלו, שרק משאירות טעם לעוד.

רוצם לקבל הצעת מחיר מחיר משתלמת במיוחד משף אורי מלכה? התקשרו עכשיו: 052-3298209