052-3298209

ארוחת שף פרטית

הטרנד הקולינרי המתפתח משגע את ישראל ומה שהיה פעם סצנה מאוד קטנה במרכז תל אביב, התפתח עד כדי עשרות מסעדות גורמה שמפוזרות ברחבי הארץ. הסיבה המרכזית לכך היא החשיפה הגדולה של הציבור הישראלי לתוכניות אוכל והקלות היחסית בה ניתן לקנות ולהכין אוכל איכותי כיום. תוכניות כמו מאסטר שף ומשחקי השף לקחו את האוכל הישראלי צעד אחד קדימה ומעבר לרייטינג גדול, מהתוכניות הללו יצאו גם כוכבים.
מעבר לשפים הסלבים ולפליטי הריאליטי, ישנם לא מעט שפים שצברו תאוצה גם דרך הרשתות החברתיות, מה שיצר טרנד חדש – ארוחות שף פרטיות שמשדרגות את החוויה הקולינרית ומעניקות טוויסט אחר לארוחות זוגיות, משפחתיות או עם חברים. ארוחת שף פרטית היא חוויה מאוד שונה, שכן השף בא הביתה, ומגיש ללקוחות את האוכל שלו, בתוך ביתם. האווירה שנוצרת היא אינטימית יותר ובנוסף, יש מגע עם השף שמכין בעצמו את הארוחה הפרטית והאינטימית שלכם, דבר שלא קורה במסעדות עצמן.

אינטראקציה ובידור בכל ארוחה פרטית

ארוחת שף פרטית משדרגת את חווית האכילה. השף מכין את האוכל שלו בעצמו, הוא מתאים את התפריט שלו לרצונות הלקוח וגם מעניק את השואו הפרטי שלו. הרי חלק מהשפים הם סלבים ופרפורמרים לכל דבר, ולכן הערך המוסף הוא גם באינטראקציה איתם ובבידור אותו הם מעניקים. כשמדובר בארוחות שף זוגיות, השפים ידעו לתת את השואו שלהם ומתי לתת את הספייס. בארוחות חברים או ארוחות משפחתיות, ודאי שיש יותר מקום לשואו, הן בזמן הכנת האוכל ואפילו בזמן הארוחה הפרטית.
ההירתעות הגדולה של אנשים מהזמנת ארוחות שף פרטיות היא המחיר. ארוחה במסעדה טובה, של שף מוכר וטוב, היא עסק די יקר, אך תיוודעו לדעת שהקפיצה במחיר לארוחת שף פרטית היא לא עד כדי כך משמעותית, תלוי במסלול אותו בחרתם. עם זאת, הפתרון יכול להיות ארוחה להרבה אנשים שיתחלקו בעול הכלכלי, או החלטה שמשקיעים לאור ציון של יום הולדת עגול או הצעת נישואין מיוחדת. הזמנת ארוחת שף מחיר ועלויות כלליות משתנות בהתאם לשף, למיקום הארוחה, לסוג הארוחה הנבחר וגם לכמות האנשים.

מחירים מגוונים והוגנים

השפים הטובים מסוגלים להכין ארוחה פרטית טובה בין אם מדובר בארוחה בשרית מלאה, ארוחה חלבית מתוחכמת או ארוחה שבמרכזה דגים ופירות ים. כמובן שאפשר לכוון את השף לארוחה כשרה או לא, ולאילוצים כאלו ואחרים בהתאם ללקוחות. בארוחת שף בשרית אפשר ליהנות מסוגי בשר שהם ייחודיים ונדירים למטבחים בישראל. גם בארוחת שף חלבית, אפשר לצאת מנישת הקישים והפשטידות ולקבל ארוחות גורמה מורכבות ופרטיות.
כולם שואלים לגבי ארוחות שף בבית מחירים והעלויות של כל ההפקה הזו. ובכן, ארוחה במסעדת גורמה בישראל תעלה בין 350 לכ-500 שקלים לאדם. גם כאן, ארוחה של שף המגיע הביתה היא די דומה, אך אם מדובר בארוחה גדולה עם הרבה משתתפים הוא יצטרך עזרה, ויכול להיות שהמחיר קצת יעלה. בסופו של דבר, מדובר בחוויה ייחודית, שף המגיע אליכם הביתה ומספק ערב בלתי נשכח, זה משהו לספר עליו לכולם.